پرسش‌های متداول

پرداخت و سیاست امنیتی

1 آیا استفاده از کارت اعتباری من در این سایت امن است؟
بله, کاملا امن است. این وب سایت با استفاده از گواهی دیجیتال SSL محفوظ شده است. امنیت استفاده از کارت بانکی شما %100 تضمین شده است. ما اطلاعات شما را در هنگام پرداخت ، رمز گشایی می‌کنیم و هرگز اطلاعات کارت اعتباری شما را به صورت آنلاین ذخیره نمی‌کنیم.
2شما چه نوع پرداختی را قبول می‌کنید؟
ما همه کارت‌های بانکی رایج را می‌پذیریم. فقط روش پرداخت را انتخاب کنید و آن هر کارت بانکی شما را پوشش می دهد.
3سیاست حریم شخصی شما چیست؟
ساتوا اطلاعات مشتری را جمع آوری می کند تا ما بتوانیم خدمات و محصولات خود را به مشتریان خود ارائه دهیم. زمانی که اطلاعات خود را به ما می‌دهید ، به طور محفوظ شده وارد پایگاه‌ داده‌های ما می‌شود و توسط مراجع دیگر نمی‌تواند قابل‌ دسترس باشد. ما از یک سرور امن برای انتقال و دریافت اطلاعات مالی استفاده می‌کنیم. زمانی که کارت اعتباری یا اطلاعات حساس دیگر درخواست شد, ما همیشه شما را به یک سرور محفوظ شده با استفاده از رمزنگاری ۱۲۸ بیتی SSL هدایت می‌کنیم تا مطمئن شوید که تمام اطلاعات شخصی شما در هنگام سفارش محفوظ است. ما برای برقراری ارتباط با شما در مورد سفارشاتی که داده اید, فقط از شماره تلفن شما استفاده خواهیم کرد. ما این اطلاعات را به هیچ نحو نفروخته، اجاره نداده و به اشتراک نمی گذاریم. ما هرگونه تغییر در این سیاست را در وب سایت خود گزارش خواهیم داد و همیشه به شما امکان لغو ارسال یا تماس با پست الکترونیکی را خواهیم داد.
4آیا شما فروش عمده دارید؟
بله و ما علاقه مند هستیم نمایندگی خط تولید طرح های سازگار با محیط زیست بوهو خود را در فروشگاه های نزدیک شما داشته باشیم. ما انتخابی گسترده از تپستری داریم که به طور انحصاری توسط ساتوا برای خرید عمده‌ به خریداران واجد شرایط, طراحی شده‌است.بری اطلاعات بیشتر با آدرس ایمیل support@sattvaco.ir ارتباط برقرار نمایید.

ارسال سفارش‌ها

1هزینه حمل چقدر است و چقدر زمان می برد؟
هزینه ارسال در تهران ۲۰۰،۰۰۰ ریال. هزینه ارسال در شهرستان ها ۳۰۰،۰۰۰ ریال. تحویل در تهران ۲۴ ساعت. تحویل در شهرستان از طریقه پست ۷۲ ساعت.
2فرایند سفارش چقدر زمان می برد؟
فرایند سفارشات درعرض یک الی سه روز کاری انجام می شود. این بدان معنی است که تقریبا یک الی سه روز کاری زمان می برد تا ما کالای شما را ارسال نماییم. اگر شما خواهان لغو سفارش خود هستید, می بایست ظرف بیست و چهار ساعت از سفارش خود ما را با ارسال ایمیل مطلع کنید. اگر سفارش شما ارسال شده باشد, ما از لغو سفارش شما معذوریم.
3می توانم شماره پیگیری داشته باشم؟
سفارشاتی که از طریق خدمات پست ارسال می شوند, شماره پیگیری دریافت خواهند کرد.

مشخصات محصول و کاربرد

1محصولات شما چگونه و کجا ساخته شده است؟
ساخت محصولات توسط طراحان و تولیدکنندگان مختلف انجام می پذیرد.هر محصولی که ما می‌فروشیم ، متفکرانه انتخاب شده‌ است تا شما اطمینان حاصل کنید که در محیط کاری مناسب ساخته شده است و ما طراحانی که فلسفه ای مشابه در تولیدشان دارند را انتخاب می کنیم. شما می‌توانید مطمئن باشید که هر یک از تپستری بوهو یا تپستری هیپی که ما ارائه می کنیم به روش منصفانه و سازگار با محیط‌ زیست ساخته شده است. ما نهایت تلاش خود را می‌کنیم تا اطلاعات ویژه ای در شرح هر محصول قرار دهیم, اما اگر سوالی در مورد محصول بخصوص و اینکه کجا ساخته شده است را دارید، لطفا به ما به آدرس info@sattvaco.ir ایمیل ارسال نمایید.
2آیا می توانم تپستری خود را شستشو دهم؟
بله، ما توصیه می‌کنیم که با آب سرد و تنظیمات نرمال بشویید. بهترین حالت آن است که تپستری های ساتوای خود را آویزان نمایید تا خشک شود.

سیاست مرجوعی

1سیاست مرجوعی/ بازپرداخت شما چیست؟
اگر مورد شما به هر دلیلی آسیب دیده به دست شما برسد, در صورتیکه در عرض هفت روز از تماس شما با ما موجود باشد, این مورد را تعویض خواهیم کرد. اگر مورد را اشتباه دریافت نمودید, ما مورد صحیح را در عرض ۴۸ ساعت از تماس شما, برایتان ارسال می کنیم. مرجوعی فقط در صورتی ممکن است که کالا شسته نشده و کهنه, آسیب دیده و اشتباه نباشد. خواهشمند است به خاطر داشته باشید: مرجوعی, بازپرداخت و ارسال مجدد در قبال اشتباه مشتری انجام نمی پذیرد. به عنوان مثال: آدرس اشتباه, ندانستن سایزهای محصولات و غیره. ما موارد تبلیغاتی و یا موارد با حمل رایگان را مرجوع یا استرداد نمی نماییم. هدف ما ارسال سریع و حرفه ای کالای دلخواه شما می باشد. ما اطلاعات کافی در صورت امکان در اختیار شما قرار داده ایم تا شما با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید. تمامی سئوالات و درخواستها باید مستقیما به آدرس support@sattvaco.ir ایمیل گردد. هنوز برای خرید از ما متقاعد نشده اید؟ در اینجا برای خرید, دو شعار وجود دارد.
سوال دیگه ای دارید؟

با ما تماس بگیرید